×

Candy, czyli Rozdawajka

Candy, czyli Rozdawajka

Oglądając lalkowe blogi często widzę, że organizowane są tak zwane Candy, czyli po naszemu Rozdawajki. Raz udało mi się nawet taką rozdawajkę wygrać i dlatego postanowiłam wprowadzić tę tradycję również wśród kolekcjonerów końskich figurek.

Ogłaszam więc Candy u Capricorn!

A do wyboru będzie jedna z dwóch nagród!

Nagroda nr 1. – dwa kawałki filcu (około 20 x 30 cm) w kolorach białym i czerwonym + pięć wstążek (o grubości 3 mm i długości około 50 cm każda) w kolorach białym, czerwonym, żółtym, zielonym i niebieskim.

Nagroda nr 2. – leżący źrebak haflinger firmy Schleich (nr 13292).

A teraz najważniejsze: co zrobić, żeby wygrać, czyli ZASADY:

  1. Candy trwa od 1.6.2013 do 22.6.2013.
  2. Trzeba napisać w komentarzu pod tym postem, że chce się wziąć udział w candy i wybrać nagrodę oraz podać adres do swojego bloga, np.: „Zgłaszam się, wybieram nagrodę nr 1. Mój blog to …”
  3. Trzeba też napisać w poście u siebie, że bierze się udział w Candy u Capricorn (z linkiem do mnie) lub dodać baner gdzieś na główniej stronie swojego bloga.
  4. Miło mi też będzie, jeśli dodacie mojego bloga do obserwowanych, ale nie jest to warunek konieczny.

To tyle 🙂 Tu banerek i link do podania:

https://capricornmeadow.blog/2013/06/candy-czyli-rozdawajka.html

O wygranej poinformuję zwycięzców mailowo, dlatego warto od razu podać mail do siebie w komentarzu. Ewentualnie poproszę o wysłanie go na mojego maila po losowaniu. Jak po nagrodę wylosowany nie zgłosi się w ciągu tygodnia, to losuję jeszcze raz.
Nagrody wysyłam w kopercie bąbelkowej na swój koszt – czyli wygrywający nic nie płaci!
Życzę powodzenia w losowaniu! 😀

Podziel się:

0 komentarze

comments user
Anonimowy

A jeśli ktoś nie ma bloga, ale ma stronkę na Facebook'u o schleich'ach? Uwielbiam twojego bloga, a sama prowadzę stronkę na FB o schleich'ach? Co robić?

comments user
Mangalarga

Zgłaszam się, wybieram nagrodę nr 2, mój blog znasz, ale podam dla formalności 😉 http://silver-unicornis-studio.blogspot.com/
Mail: mangalarga87(małpa)gmail.com – tak antyspamowo 😛

Myślałam nad kupnem tego źrebolka 🙂

comments user
Unknown

Dobry pomysł

comments user
Capricorn

W takim razie daj linka do Candy na swojej stronie na FB i baner też, jak możesz. I daj też link tutaj, żebym wiedziała, gdzie zaglądać 😀

comments user
Capricorn

Dzięki za zgłoszenie 🙂

comments user
Capricorn

Fajnie, że się podoba. Też się możesz zgłosić, jak chcesz oczywiście 🙂

comments user
Anonimowy

Dziękuję 😀
Jeej 🙂 Ale się cieszę i w ogóle uwielbiam twojego Bloga i mimo, że nie mogę dodać cię do obserwowanych, codziennie tu wchodzę i patrzę czy dodałaś nowego posta 🙂

comments user
Anonimowy

Zgłaszam się 😀 Wybieram nagrodę nr 2. Moja strona to https://www.facebook.com/HorseSchleichPhotohraphy ,
natomiast post znajdziesz tu: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=315871541879444&set=a.203133359819930.50744.203116696488263&type=1&theater 😀
Mój E-mail to : iwona62@wp.pl
Kocham twój blog 😀 /Juju

comments user
Anonimowy

Ojej sorki zrobiłam błąd w E-mail'u jednak jest to boiwona62@wp.pl /Juju

comments user
Unknown

No to się zgłaszam. Wybieram nagrodę numer 1.
Mój blog to
http://blogoschleichbreyerachicollectach.blogspot.com/

comments user
Unknown

A mój mail to marta.ploska7@gmail.com

comments user
Noemi

Zgłaszam się, wybieram nagrodę nr 1. Mój blog to schleichemci.blogspot.com. Mail: byEmcia@gmail.com 🙂

comments user
Unknown

Zgłaszam się,wybieram nagrodę nr.1.Mój bloog to konieschleichdiako1907.bloog.pl Mail:diako1907@wp.pl

comments user
we-runcia

Rozumiem że po prostu się zgłaszam i nic nie robię ?
Więc zgłaszam się i wybieram nagrodę nr 1.
Mój blog to;
http://alleschleich.bloog.pl/
Mój mail :
weronika.i.chrzanowska@gmail.com

comments user
Mara

Hehe też zawsze chciałam uczestniczyć w candy, ale lalki nie miałam 🙂 Zgłaszam się, a co mi tam 🙂 Wybieram nr 2, blog: damaroy.blogspot.com, mail: fankaschleich@wp.pl

W odwiedzanych ciebie mam od dawna 🙂 Banerek już wklejam.

comments user
Unknown

To ja też się zgłaszam :)Wybieram nagrodę nr. 2, ponieważ planuję ten model na przeróbkę. Mój blog: cathsmodelhorses.blogspot.com

comments user
Księżycowa Dama

Cześć zgłaszam się i wybieram nagrodę 2.
Mój adres e-mail to: the.celtic.legend@gmail.com
lub konieistajnie24@vp.pl
Mój blog to:
http://celtic-schleich.blogspot.com/

comments user
Anonimowy

Tu Valhalla ^^.
Hm, chyba (jak skończę robić w końcu bloga, który aktualnie jest w budowie) też zrobię candy, tak na dobry początek xD.
Oczywiście podam mojego "starego" bloga:
http://lesne-zacisze.bloog.pl/
I email: koniarakama@onet.pl (nie ma to jak zarąbać email koleżance :3)
Wybieram nagrodę numer 1- ostatnio nie gardzę żadnym materiałem.

comments user
Anonimowy

Zgłaszam się!Wybieram nagrodę nr.2.Blog: shadowhorses.bloog.pl E-mail: hanna406@wp.pl
A teraz lecę wkleić bannerek :3.
Pozdrawiam
hanna406 z bloga shadowhorses.bloog.pl

comments user
Anonimowy

Zgłaszam się. Wybieram nagrodę nr.2 Mój blog: konieschleich777.bloog.pl Mój e-mail: olimar777@wp.pl
Superowe to candy. Pozdrawiam Oliwia!

comments user
Anonimowy

Zgłaszam się i wybieram nagrodę nr.1 Mój blog: michalschleich.bloog.pl Mój e-mail: gorzki12@op.pl
Pozdrawiam!

comments user
Unknown

Zgłaszam się, wybieram nagrodę nr 1. Mój blog to gatki-szmatki.blogspot.com
zamieszczam banerek na pasku bocznym 🙂

comments user
Nyana

Zgłaszam się! Wybieram nagrodę nr.2, a mój blog to:
http://konieischleich.blog.pl/
I wyślij na ten e-mail:
nyana2@interia.pl

comments user
Anonimowy

Witaj!
Chciałabym tylko zapytać gdzie zdobyłaś te wstążki ?

comments user
Capricorn

Wstążki kupiłam w pasmanterii w moim mieście w zeszłym roku. Niestety już nieistniejącej 🙁 ale poszukaj na allegro, powinny tam być.

comments user
Nyana

U mnie są w kwiaciarni nawet…

comments user
Nyana

Wyniki jutro rano, czy później?

comments user
Capricorn

Raczej wieczorem, nie wiem, o której wstanę 😉

comments user
Anonimowy

Zgłaszam się do candy wybieram nagrode nr 2
blog nibylandia-schleich.bloog.pl
e-mail schleich96@wp.pl