Candy, czyli Rozdawajka
Oglądając lalkowe blogi często widzę, że organizowane są tak zwane Candy, czyli po naszemu Rozdawajki. Raz udało mi się nawet taką rozdawajkę wygrać i dlatego postanowiłam wprowadzić tę tradycję również wśród kolekcjonerów końskich figurek.
Ogłaszam więc Candy u Capricorn!
A do wyboru będzie jedna z dwóch nagród!
Nagroda nr 1. – dwa kawałki filcu (około 20 x 30 cm) w kolorach białym i czerwonym + pięć wstążek (o grubości 3 mm i długości około 50 cm każda) w kolorach białym, czerwonym, żółtym, zielonym i niebieskim.
Nagroda nr 2. – leżący źrebak haflinger firmy Schleich (nr 13292).
A teraz najważniejsze: co zrobić, żeby wygrać, czyli ZASADY:
- Candy trwa od 1.6.2013 do 22.6.2013.
- Trzeba napisać w komentarzu pod tym postem, że chce się wziąć udział w candy i wybrać nagrodę oraz podać adres do swojego bloga, np.: „Zgłaszam się, wybieram nagrodę nr 1. Mój blog to …”
- Trzeba też napisać w poście u siebie, że bierze się udział w Candy u Capricorn (z linkiem do mnie) lub dodać baner gdzieś na główniej stronie swojego bloga.
- Miło mi też będzie, jeśli dodacie mojego bloga do obserwowanych, ale nie jest to warunek konieczny.
To tyle 🙂 Tu banerek i link do podania:
Podziel się:






0 komentarze