×

Zenit – kolejny medalion w kolekcji

Zenit – kolejny medalion w kolekcji

Medalion „Zenit” przedstawiający głowę konia luzytańskiego, to już druga płaskorzeźba z żywicy, która u mnie zagościła. Tym razem Autorką jest Elżbieta Zarzecka, którą pewnie kojarzycie z tego, że maluje modele koni – pokazywałam na blogu już nie raz jej prace.

Z powodu wystającego nosa, medalion musiał dostać specjalnie zaprojektowaną podstawkę. Przy okazji w przezroczystej pleksi zrobiliśmy także miejsce, gdzie można wsadzić wizytówkę, na której opisany jest medalion (kto jest autorem oraz nr kopii – to limitowana edycja) – teraz nikt nie będzie pytał „a co to?” 🙂

Jak już pewnie niektórzy wiedzą, medalion razem z podstawką można zakupić na Monocerus.pl w dziale Artist Resin, a dokładnie tutaj:
AR na Monocerus.pl

Medalion dostajemy po wstępnym preepingu i można go samemu pomalować (lub wysłać do kogoś). Mój jednak najprawdopodobniej pozostanie biały, bo taki też pięknie się prezentuje.

Jak widzicie u mnie mieszkają już dwa medaliony. „Perun” jest u mnie od roku i opisywałam go tutaj: Perun – medalion z głową konia
Nie jestem pewna, ale można go chyba jeszcze zakupić bezpośrednio u Autorki, którą jest Jaśmina z Three Slavic Horses – na stronie znajdziecie kontakt do niej.

A Wy macie już takie pół-płaskie koniki w kolekcji? A może wolicie 3D?

Pozdrawiam!

Podziel się:

0 comments

comments user
Stajnia Pegaz

Szczerze powiem, że wole modele 3D, ale w sumie taki medalion też nie jest prosto wyrzeźbić (wiem, bo sama też rzeźbię medaliony 😉 ) i właśnie medaliony mają też w sobie to coś, co zachwyca tak bardzo jak w modelu 3D.

Pozdrawiam Kasia ze Stajni Pegaz 🙂

comments user
Anonimowy

Ja nie mam medaliony ani żadnej innej arki:( Są dla mnie za drogi i narazi nie chcę ich kupować.

Pozdrówki Aneta=)!

comments user
Anonimowy

Skąd ta cena? To przecież tylko kawałek plastiku.

comments user
Capricorn Meadow

To nie jest plastik – to żywica epoksydowa.
Jest to kopia płaskorzeźby zrobionej przez Artystkę i sprzedawana przez swoją autorkę. Dlatego tyle to kosztuje. Jest to ręczna robota, w którą ktoś wsadził serce oraz umiejętności. Należy mu się za to zapłata.